Obchodní podmínky

I. Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím prostřednictvím internetového obchodu Vinotéka Nechory. Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné. Vztahy, které nejsou dotčeny těmito obchodními podmínkami se řídí obecně závaznými právními předpisy.

II. Objednání zboží

Prodávající se zavazuje dodat kupujícímu zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. Objednávka je potvrzena na e-mail nebo telefon uvedený v objednávce. Odesláním elektronické objednávky stvrzuje kupující prodávajícímu, že akceptuje výši ceny za objednané zboží včetně případných expedičních a dopravních nákladů. Minimální objednané množství je 6 kusů lahví (1 kartón), pokud není uvedeno jinak. Při větším odběru je nutné z přepravních důvodů objednávat celé násobky kartónů. Objednávka jiného počtu lahví než násobků šesti se pro odběratele stává neekonomická.

Důležité upozornění pro odběratele – vína v kartónu nemusí být od jednoho druhu. Rádi vám namícháme různé druhy tak, abyste mohli ochutnat nabídku napříč obchodem a vybrali to pravé víno pro vás.

Pokud z jakéhokoli důvodu nemůžete zboží objednat prostřednictvím e-shopu, můžete tak učinit elektronickou poštou nebo telefonicky dle kontaktů.

Upozorňujeme, že etikety vyobrazené v internetové vinotéce se nemusí vždy shodovat s etiketou na láhvi, která vám bude dodána. Toto bývá způsobeno aktuálními úpravami od producenta. Obsah láhve se pochopitelně nemění.

Platnost objednávky je jeden měsíc. Tzn. v případě neuhrazení zálohy, nepřebrání zboží od přepravce a nevyzvednutí při osobním odběru.

III. Způsob platby

1) dobírkou při využití kurýrní dopravy.
2) bankovním převodem, na základě objednávky Vám bude v den objednávky nebo následující pracovní den vystavená zálohová faktura. Zálohová faktura bude vystavena až po obdržení a potvrzení objednávky. Zboží bude v tomto případě expedováno po připsání příslušné částky na účet, a proto je třeba počítat s prodloužením dodací lhůty.
3) hotově při osobním odběru.

IV. Způsob doručení

1) Přepravní společnost – ve většině případů využíváme kurýrní službu TOPTRANS.
– při zaslání zboží účtujeme dle cen přepravní společnosti Toptrans (dopravné a balné).
– U platby dobírkou účtujeme plus rovněž dle cen přepravní společnosti Toptrans.

2) Internet – dárkové poukazy a vstupenky je možné zaslat zdarma emailem přes internet.

3) Osobní odběr – osobní vyzvednuté zboží pouze po předchozí domluvě.

Zboží v celkovém objemu 7.500,- Kč a vyšším Vám dodáme ZDARMA.

Příklad cen Toptrans:

pukaz 90 ,- Kč
1 – 6 lahví 167 ,- Kč
7 – 12 lahví 253 ,- Kč
13 – 30 lahví 401 ,- Kč
31 – 48 lahví 586 ,- Kč
49 – 66 lahví 831 ,- Kč
67 – 90 lahví 908 ,- Kč

Dobírka + 37,- Kč

V. Dodací lhůta

Objednaná vína vám dodáme zpravidla do 7 dnů po obdržení a ověření vaší objednávky. V případě, že nebudeme schopni tuto lhůtu dodržet (vína mohou být na cestě od výrobce, svátky apod.), neprodleně informujeme o zdržení kupujícího.

VI. Ochrana osobních údajů

Kupujícím zaručujeme plnou ochranu osobních údajů v souladu se zákonem. Veškerá data získaná od kupujících slouží výhradně pro vnitřní potřebu provozovatele internetového obchodu.

VII. Reklamace a záruka

V případě jakýchkoli reklamací se neodkladně obracejte na kontakty obchodu.
V případě dodání poškozené zásilky (zjevně porušený, poškozený, promočený obal nebo hrkající sklo), může kupující zásilku odmítnout.
Je-li na zboží dodaném internetovým obchodem reklamovatelná vada, může kupující uplatnit reklamaci ihned po převzetí zboží.

Po dodání zboží kupujícímu neručí prodávající za škody způsobené nevhodným skladováním nebo zacházení se zbožím ze strany kupujícího.

VIII. Dotazník

Prodávající si vyhrazuje právo zaslat kupujícímu dotazník spokojenosti o nákupu do jednoho měsíce od objednávky. Vyplnění dotazníku je dobrovolné.

IX. DPH

Ceny v internetovém obchodě jsou včetně DPH. Provozovatel je plátce DPH, což znamená, že kupující plátce DPH si může tuto daň odpočtovat.

X. Závěrečné ustanovení

V souladu s § 12 odst. 1 písmene a) zákona č. 379/2005 Sb., v platném znění, nákup v internetovém obchodě může uskutečnit pouze osoba starší 18 let (v den první objednávky). Toto ustanovení se netýká kategorie doplňků.

 

<< zpět

 

Nabídka vín

No products found

Scroll to top